Mācību ekskursija 7. un 15.b grupai – KTTT

Mācību ekskursija 7. un 15.b grupai

17.oktobrī tehnikuma autotransporta nodaļas 7. un 15.b grupas audzēkņi kopā ar audzinātājām Zandu Šlegelmilhu un Inesi Kļaviņu devās mācību ekskursijā, kuras ietvaros apmeklēja Ādažu militāro bāzi. Topošajiem automehāniķiem bija iespēja uzzināt vairāk par militārās karjeras iespējām pēc tehnikuma absolvēšanas, par bāzē izvietotajām vienībām, tostarp NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu, un to uzdevumiem.Jauniešiem bija iespējams tikties ar karavīriem, kā arī aplūkot Ādažu bāzē dienošo vienību militāro tehniku un ekipējumu.
Pēc Ādažu militārās bāzes apmeklējuma interesenti apmeklēja Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju, kurā aplūkoja Londonas Dizaina biennāles’ 2018 žūrijas balvu ieguvušo Artūra Analta interaktīvo instalāciju “Matter to Matter”.
Ekskursijas noslēgumā tehnikuma jaunieši programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros noskatījās teātra izrādi “Zilā” Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē. Izrāde “Zilā”, kuras galvenais varonis ir divdesmitgadnieks Juris, kurš atlabst pēc smagas autoavārijas, audzēkņiem rosināja aizdomāties par identitātes meklējumiem, par aktuālām problēmām viņu dzīvē, par jautājumu- kā pārvarēt krīzes posmu dzīvē un kā dzīvot tālāk.

Materiālu sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha.