Konkursa 1. kārtas noslēgums – KTTT

Konkursa 1. kārtas noslēgums

3.februārī noslēdzās Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma organizētā, jaunlatvieša Krišjāņa Valdemāra 190. jubilejai veltītā literāro un pētniecisko darbu, pārspriedumu konkursa 1. kārta, kurā tika izvērtēti tehnikuma studentu iesniegtie oriģināldarbi un lemts, kurus darbus iesniegt 2. kārtai – valsts konkursam.

Skolas konkursā tika iesniegti vairāk nekā 100 darbi – gan prozas teksti, gan dzejoļi, gan pārspriedumi-, no kuriem latviešu valodas un literatūras skolotājas Inese Baumane un Zanda Šlegelmilha atlasīja 34 mākslinieciski augstvērtīgākos un oriģinālākos un iesniedza skolas konkursa žūrijai- skolotājām Edītei Gīmei un Agrai Kalniņai. Lielāku atsaucību konkurss guva 1. un 2.kursa studentu vidū, īpaši 4. un 16.grupā. Konkursa dalībnieki tika aicināti uz noslēguma pasākumu, kas notika 3. februārī. Pasākuma ievaddaļā skolotāja I.Baumane klātesošos iepazīstināja ar K.Valdemāra personību un daiļradi, bet žūrijas pārstāve Edīte Gīme sniedza konkursa darbu izvērtējumu.
Pasākuma turpinājumā audzēkņi nolasīja paša izvēlētu sava konkursa darba fragmentu. Pasākuma nobeigumā tika paziņoti un apbalvoti konkursa laureāti:
· literāro darbu nominācijā
1. vieta- Aleksandram Junelainam,
2. vieta- Lienei Šēniņai,
3. vieta- Lindai Ābomai un Saivim Dinam Gieroimam,
· pārspriedumu nominācijā
1. vieta- Evai Rīnai,
2. vieta- Janai Dzintarei,
3. vieta- Elīnai Freimanei un Katrīnai Spēkainei.
Paldies un veiksmi visiem konkursa dalībniekiem valsts konkursā, kurš noslēgsies 11. martā!