L.Šēniņa piedalās AEHT Jauniešu parlamentā – KTTT

L.Šēniņa piedalās AEHT Jauniešu parlamentā

No 2. līdz 5.maijam tehnikuma audzēkne Liene Šēniņa piedalījās piektajā Eiropas Tūrisma un viesmīlības skolu asociācijas (AEHT) Jauniešu parlamentā Famagustā, Kiprā. To organizēja jaunieši no Eastern Mediterranean University Tūrisma fakultātes.

Latviju parlamentā pārstāvēja arī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma audzēkne Benita Ozola. Kopā pasākumā piedalījās 20 aktīvi jaunieši no dažādām valstīm (Latvijas, Slovēnijas, Turcijas, Nīderlandes, Anglijas, Horvātijas u.c.). Diskusiju galvenā tēma bija „Lēnais un masu tūrisms: Vai tie var satikties?”. Konferences sākumā no jauniešu vidus tika ievēlēts prezidents, viceprezidents un sekretārs, kā arī katra pārstāvētā valsts tika prezentēta pārējiem dalībniekiem. Tālāk notika diskusijas par galveno tēmu un tās aktualitāti savā valstī. Sajūtot vietējo iedzīvotāju ikdienu valstī, meitenes atzinušas, ka pieder pie “lēno tūristu” kategorijas. Konferences ietvaros tika apmeklētas dažādas apskates vietas Kiprā, baudīti tradicionālie ēdieni un nedaudz apgūtas pārējo valstu pārstāvju valodas

Pati Liene atzīst: “Šī bija vislabākā iegūtā pieredze no visām, kas man bijušas. Ir iegūti jauni draugi, iepazīts tūrisms vēl plašāk. Emocijas ir neaprakstāmas. Paldies Kuldīgas Tehnikumam par šo lielisko iespēju pilnveidoties!”

Materiālu sagatavoja audzēkne Liene Šēniņa.