Dalība viesnīcu pakalpojumu nozares konkursā – KTTT

Dalība viesnīcu pakalpojumu nozares konkursā

2022.gada 28. septembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia2022 Viesnīcu pakalpojumu nominācijas konkurss. Kuldīgas tehnikumu pārstāvēja  viesnīcu pakalpojumu 3.kursa audzēkne Aiva Līvija Gūtmane. Viņu konkursam sagatavoja skolotāja Inga Trumsiņa.

Dalībnieki darba uzdevumā veica pilnu numura uzkopšanu, sākot ar gultu klāšanu, istabas uzkopšanu, vannas istabas un tualetes telpas uzkopšanu, beidzot ar virtuves zonas uzkopšanu numuros viesu uzturēšanās laikā, kā arī pēc viesu aizbraukšanas.

Konkursantu darbu vērtēja viesnīcas Neiburgs saimniecības vadītāja Elita Trubiņa, SIA Anitra projektu vadītājs Guntis Lācis un biznesa augstskolas Turība docētāja Ruta Žvale.

Konkursā piedalījās audzēkņi no 12 profesionālās izglītības iestādēm: Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības, Profesionālās vidusskolas Victoria, Smiltenes tehnikuma, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Bulduru Dārzkopības vidusskolas, Ventspils tehnikuma, Jelgavas tehnikuma, Rēzeknes tehnikuma, Saldus tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, Daugavpils Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības.