Elīnai Olenderei 2. vieta jauno maiznieku konkursā – KTTT

Elīnai Olenderei 2. vieta jauno maiznieku konkursā

2022.gada 1.decembrī norisinājās profesionālās meistarības konkurss “Jaunais Maiznieks 2022”. Par konkursa uzvarētāju kļuva un labākā jaunā maiznieka titulu ieguva Ventspils Tehnikuma audzēknis Ernests Gūtmanis. Otro vietu konkursā izcīnīja Kuldīgas tehnikuma audzēkne Elīna Olendere, skolotāja ir Dace Šēna.
Apsveicam audzēkni ar panākumiem! Paldies skolotājai par ieguldīto darbu!
 
Konkursa žūrijas priekšsēdētājs, maizes ceptuves “Lāči” saimnieks Normunds Skauģis uzsvēra: “Es priecājos, ka konkursā piedalījās tik daudz jauniešu no dažādām Latvijas skolām, kuri ar lielu atbildību un nopietnību ir pievērsušies maizes tēmai un iedziļinājušies maizes gatavošanas tehnoloģiskajā procesā!”
Konkursa ietvaros savus tradicionālos ēdienus prezentēja arī ukraiņu audzēkņi, izveidojot pop-up restorānu “Chervona Ruta” un aizkustinot konkursa žūriju un Latvijas jauno maiznieku skolotājus.
Visi konkursa dalībnieki saņēma AS “Rīgas dzirnavnieks”, ASHanzas Maiznīca un Puratos Latviaprodukciju, kā arī Latvijas Maiznieku biedrības, SIA LĀČI, SIA Lanordija, SIA “Puratos Latvia” un SIA Gemoss specbalvas.