Autotransporta un loģistikas nodaļa – KTTT

Autotransporta un loģistikas nodaļa

23. maijā, Erasmus plus projekta Starptautiska prakse veiksmīgai karjerai, Nr. 2020-1-LV01-KA116-077174 ietvaros, uz Šverīni Vācijā devās 3. kursa automehāniķi – Alens Voronovskis un Denis Krotovs, lai 100 dienu garumā praktizētos savā profesijā.

4.kurss 19. un 20.grupa laikrakstā Kurzemnieks.

Noslēdzoties mācību gadam laikrakstā Viduskurzemei “Kurzemnieks” tiek intervētas arī tehnikuma beidzēju grupas un grupu audzinātāji.

Attēlā skolotāja Zanda Šlegelmilha ar audzināmo grupu audzēkņiem, topošajiem automehāniķiem un auto diagnostiķiem.

No 2.-13. maijam I, II un III kursa Loģistikas darbinieku grupas audzēkņi devās apmeklēt un iepazīties ar vairāku Kuldīgas uzņēmumu saimniecisko darbību un loģistikas procesiem uzņēmumā.
Audzēkņi viesojās Latvijas pastā, kur iepazinās ar pasta šķirotavas darbu, uzzināja kā tiek plānota un piegādāta Latvijas pasta Eksprespasta sūtījumi. Apmeklējot viesnīcu “Virkas muiža” iepazina netipiskas un neikdienišķas loģistikas darbības kā servisa un apkalpojošā loģistika viesnīcu biznesā. Alus darītavā “Duna Brewery” iepazinās ar ražošanas un etiķešu tapšanas procesu, kā arī ar produkta virzīšanas tirgū metodēm. Viesojoties būvmateriālu veikalā “Kurši”, jaunieši varēja vērot kravas pieņemšanas un izkraušanas procesu. Veikala vadītāja informēja jauniešus par prakses un darba iespējam uzņēmumā, par tālākizglītības iespējām un nepieciešamību, ja ir vēlme savu darba karjeru saistīt ar loģistikas procesiem uzņēmējdarbībā.
Liels paldies Kuldīgas uzņēmējiem par atsaucību un ieinteresētību!

32.grupas audzēkne, topošā automehāniķe Marija prakses vietā, servisā “Mūsa motors”, Rīgā.

32. grupas audzēkņi – Elvis Lībietis un Jānis Toms Siliņš Telšos, Lietuvā, projekta Starptautiska prakse veiksmīgai karjerai, Nr. 2020-1-LV01-KA116-077174 ietvaros, četras nedēļas praktiski mācās sadarbības skolā VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras.

7.grupa, 3. kursa topošie automehāniķi praktiski darbojas autotransporta darbnīcā.

       

32. grupas audzēkņi un skolotājs Andris Ābols devās mācību komandējumā uz kravu pārvadājumu uzņēmumu Delta LV Saldū. Audzēkņi iepazinās ar uzņēmuma darbību un prakses iespējām.