Autotransporta un loģistikas nodaļa – KTTT

Autotransporta un loģistikas nodaļa

Tikšanās ar absolventu

2023.gada 23. februārī Tehnikuma autotransporta nodaļas studenti un skolotāji tikās ar KTTT absolventu Kasparu Lorencu. Kaspars pastāstīja par savu karjeru Mūsa Motors Rīga un rosināja mūsu studentus būt aizrautīgiem, zinātkāriem un mērķtiecīgiem.

 

2022. gada 23.septembrī Kuldīgas tehnikuma Loģistikas darbinieku 2.un 4.kursa audzēkņi viesojās Talsos, kur apmeklēja SIA Krauzers. Jaunieši iepazinās ar uzņēmuma darba organizāciju, ražošanas un tirdzniecības procesiem. Īpaša uzmanība tika veltīta loģistikas procesiem, to plānošanas un realizēšanas īpatnībām mežizstrādes un kokapstrādes uzņēmumā. Sevišķi vērtīga un interesanta bija ekskursija pa kamīnmalkas ražotni un pārējo uzņēmuma teritoriju, kurā varēja iepazīties ar noliktavu tehniku, autoparku kā arī citām specifiskām kokapstrādes iekārtām. Pēc SIA Krauzers apmeklējuma jaunieši devās nelielā pārgājienā pa Talsu ezera promenādi, Talsu pilskalnu un Ķēniņkalnu.

2022. gada 16.septembrī, 36.grupa III kursa loģistikas speciālisti, audzināšanas stundas ietvaros, devās pārgājienā uz Kuldīgas pilskalnu. Kopā ar grupas audzinātāju Ingu Karlbergun un sporta  skolotāju Arvīdu Šefanovski.

21.septembrī Loģistikas darbinieku 28.grupas audzēkņi devās pārgājienā, kas veicināja grupas saliedēšanos!

23. maijā, Erasmus plus projekta Starptautiska prakse veiksmīgai karjerai, Nr. 2020-1-LV01-KA116-077174 ietvaros, uz Šverīni Vācijā devās 3. kursa automehāniķi – Alens Voronovskis un Denis Krotovs, lai 100 dienu garumā praktizētos savā profesijā.

4.kurss 19. un 20.grupa laikrakstā Kurzemnieks.

Noslēdzoties mācību gadam laikrakstā Viduskurzemei “Kurzemnieks” tiek intervētas arī tehnikuma beidzēju grupas un grupu audzinātāji.

Attēlā skolotāja Zanda Šlegelmilha ar audzināmo grupu audzēkņiem, topošajiem automehāniķiem un auto diagnostiķiem.

No 2.-13. maijam I, II un III kursa Loģistikas darbinieku grupas audzēkņi devās apmeklēt un iepazīties ar vairāku Kuldīgas uzņēmumu saimniecisko darbību un loģistikas procesiem uzņēmumā.
Audzēkņi viesojās Latvijas pastā, kur iepazinās ar pasta šķirotavas darbu, uzzināja kā tiek plānota un piegādāta Latvijas pasta Eksprespasta sūtījumi. Apmeklējot viesnīcu “Virkas muiža” iepazina netipiskas un neikdienišķas loģistikas darbības kā servisa un apkalpojošā loģistika viesnīcu biznesā. Alus darītavā “Duna Brewery” iepazinās ar ražošanas un etiķešu tapšanas procesu, kā arī ar produkta virzīšanas tirgū metodēm. Viesojoties būvmateriālu veikalā “Kurši”, jaunieši varēja vērot kravas pieņemšanas un izkraušanas procesu. Veikala vadītāja informēja jauniešus par prakses un darba iespējam uzņēmumā, par tālākizglītības iespējām un nepieciešamību, ja ir vēlme savu darba karjeru saistīt ar loģistikas procesiem uzņēmējdarbībā.
Liels paldies Kuldīgas uzņēmējiem par atsaucību un ieinteresētību!

32.grupas audzēkne, topošā automehāniķe Marija prakses vietā, servisā “Mūsa motors”, Rīgā.

32. grupas audzēkņi – Elvis Lībietis un Jānis Toms Siliņš Telšos, Lietuvā, projekta Starptautiska prakse veiksmīgai karjerai, Nr. 2020-1-LV01-KA116-077174 ietvaros, četras nedēļas praktiski mācās sadarbības skolā VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras.

7.grupa, 3. kursa topošie automehāniķi praktiski darbojas autotransporta darbnīcā.

       

32. grupas audzēkņi un skolotājs Andris Ābols devās mācību komandējumā uz kravu pārvadājumu uzņēmumu Delta LV Saldū. Audzēkņi iepazinās ar uzņēmuma darbību un prakses iespējām.