Grāmatas “Pro Patria- IV” atvēršanas svētki – KTTT

Grāmatas “Pro Patria- IV” atvēršanas svētki

16.martā mākslu radošās sinerģijas nometnes „Mani sirdsvārdi Latvijai” ietvaros notika grāmatas “Pro Patria IV” (Par Tēvzemi) atvēršanas svētki. Šajā grāmatā apkopoti iepriekšējā konkursa, kas bija veltīts rakstnieka140.jubilejai, dalībnieku darbi.

Ierosme izdot konkursa darbus grāmatā pieder Rīgas Tehniskās universitātes asociētajai profesorei Alīdai Zigmundei, kas grāmatas atvēršanas svētkos uzrunāja jaunos autorus un vēlēja viņiem saglabāt dzimtenes mīlestību un radošo dzirksti. Grāmatu, skanot „Nāru dziesmai”, atvēra mecenāte A.Zigmunde, tehnikuma direktore Dace Cine un skolotāja Zanda Šlegelmilha. Visus pasākuma dalībniekus sveica arī skolotāji – konsultanti Ruta Balode, Agita Zuļģe un Inese Jeļkina. Par muzikālo noskaņu atvēršanas svētkos rūpējās tehnikuma ansamblis Līgas Aleksandras Jāvaldes vadībā.

Grāmatas izdotas sadarbībā ar Liepājas Universitātes izdevniecības “LiepA” vadītāju Ingu Ronči un tiks dāvinātas visiem konkursa dalībniekiem un viņu skolotājiem. Grāmata veidota kā mācību līdzeklis un izdota 280 eksemplāros par Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma līdzekļiem.

Vairāk informācijas par grāmatas atvēršanas svētkiem TV Skrunda sižetā:
https://www.youtube.com/watch?v=Jvn1H1DyjJQ
un laikrakstā “Kurzemnieks”
http://www.kurzemnieks.lv/dzive/8406-tradicija-ar-daudzpusigu-saturu/

Materiālu sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha. Foto: Eduards Skabis un Iveta Roga.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *