Radoši metodiskā nometne skolotājiem – KTTT

Radoši metodiskā nometne skolotājiem

No 1. līdz 4. augustam skolotāja Zanda Šlegelmilha piedalījās latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas organizētajā vasaras radoši metodiskajā nometnē “Liepājas dz(Dz)intars”, kura notika Liepājas Universitātē. Liepājas Universitātē Nometnes tēma “Latviešu valodas un literatūras satura un metodikas novitātes: teorija un prakse”.

Vairāk nekā piecdesmit skolotāju no visas Latvijas četru dienu garumā klausījās Liepājas Universitātes mācībspēku lekcijas par latviešu valodas un literatūras tematiku, baudīja Liepājas kultūras dzīvi, attīstīja savu radošumu, tikās ar radošiem cilvēkiem, kā arī devās ekskursijā uz Alsungu, Ēdoli un Aizputi.

Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas vadītāja Anita Vanaga uzsvēra: “Mums ir prieks, ka varam iepazīt Kurzemes reģionu un radīt šos intelektuālos svētkus, bet viens no galvenajiem mērķiem – uzzināt un runāt par jauno latviešu valodas un literatūras satura pārstrādi.”

Liepājas Universitātes rektore Dace Markus klātesošos iepazīstināja ar universitātes attīstības stratēģiju un jaunumiem studiju programmās.

Vasaras metodisko nometni atbalstīja Latviešu valodas aģentūra, Liepājas Universitāte un Liepājas pilsētas dome.

Materiālu sagatavoja Zanda Šlegelmilha, foto: Normunds Dzintars.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *