Tehnikuma komanda piedalās konkursā “Ģimenes diena” – KTTT

Tehnikuma komanda piedalās konkursā “Ģimenes diena”

17. maijā tehnikuma audzēkņi Alise Līdaka un Dāvids Kudrjavcevs kopā ar skolotāju Anitu Bērziņu piedalījās PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” un “PROMO Cash&Carry” organizētajā, Latvijas profesionālās izglītības iestāžu ēdināšanas jomas meistarības konkursā “Ģimenes diena”.

Konkursā piedalījās profesionālās skolas audzēkņi no dažādām Latvijas pilsētām – Rīgas, Ogres, Valmieras, Kuldīgas, Cīravas un, protams, arī Liepājas. Kopumā konkursā piedalījās 18 dalībnieki 9. komandās. Konkursantu uzdevums bija uz grila pagatvot gaļas vai zivs pamatēdienu. Lai noskaidrotu, kāds pamatprodukts ir katrai komandai, konkursa atklāšanā izlozes kārtībā tas tika noskaidrots. Izlozes kārtībā noteiktais pamatprodukts tika noteikts kā obligāti izmantojams, savukārt daļu no ēdiena sastāvdaļām konkursanti izvēlējās veikalā “Promo Cash&Carr”, kur viņiem bija atļauts iepirkties 20 EUR vērtībā. Kamēr konkursanti iepirkās, viņu pasniedzēji piedalījās zefīru pagatavošanas meistarklasē, kuru vadīja Līga Ate. Pēc iepirkšanās konkursanti tehnikuma pagalmā gatavoja pamatēdienus 4 porcijām uz grila, kurus pēc pagatavošanas nodeva vērtēšanai žūrijai un skatītājiem.

Materiālu sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha sadarbībā ar PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”. Foto: PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” arhīvs.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *