Tehnikumieši piedalās vizuālās mākslas konkursā – KTTT

Tehnikumieši piedalās vizuālās mākslas konkursā

Tehnikuma audzēknes Amanda Gruntiņa un Kintija Liepiņa piedalās UNESCO Luī Fransuā Centra rīkotajā starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā bērniem un jauniešiem, kas norisinās ik gadu un ir veltīts kultūras daudzveidības veicināšanai. Šī gada starptautiskā vizuālās mākslas konkursa tēma ir “Miers, dzīvot kopā harmonijā”. Audzēknēm konkursam sagatvoties palīdzēja skolotājas Elita Asne, Ligita Plāte un Zanda Šlegelmilha.

UNESCO Luī Fransuā Centrs tika izveidots 1978. gadā, un tā mērķis ir ar mākslinieciskās jaunrades palīdzību veicināt bērnu un jauniešu izpratni par UNESCO vērtībām. Centrs katru gadu rīko starptautisku vizuālo darbu konkursu, lai iemūžinātu cilvēces atmiņā bērnu un jauniešu redzējumu par konkursa tēmām. Lai saglabātu bērnu un jauniešu darbos paustās idejas kopējā cilvēces atmiņā, visi iesniegtie darbi tiek saglabāti centra artotēkā jeb mākslas darbu bibliotēkā “Atmiņas nākotnei”. Kopš 1994. gada tajā ir saglabāti jau vairāk nekā 100 000 darbu no 150 pasaules valstīm.

Žūrija izraudzīsies 100 labāko darbu autorus, kuri saņems medaļu un sertifikātu par dalību. Rezultāti tiks paziņoti 2018. gada 10. aprīlī, bet uzvarētāji tiks apbalvoti 2. jūnijā Francijas pilsētā Truā.

Materiālu sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *