Mācību ekskursija 20. un 30. grupai – KTTT

Mācību ekskursija 20. un 30. grupai

29. novembrī Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāna ietvaros tehnikuma 20. un 30.grupas audzēkņi kopā ar audzinātāju Zandu Šlegelmilhu …apmeklēja lielāko un nozīmīgāko nozares izstādi Baltijas reģionā “TECH INDUSTRY 2019″ Rīgā, Ķīpsalā. Pasākuma mērķis – veicināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm, iepazīties ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un inovācijām, informēt jauniešus par izglītības un karjeras iespējām nozarē. Pēc izstādes jaunieši apmeklēja Dzelzceļa muzeju un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Izstādē tika demonstrētas modernākās metālapstrādes, rūpnieciskās un mašīnbūves iekārtas, elektroinstrumenti, metālizstrādājumi, automatizācijas sistēmas, ražošanas materiāli, mēriekārtas, gāzes apgādes iekārtas, elektronika un elektrotehnika, noliktavu aprīkojums, iekraušanas un izkraušanas tehnika, kā arī citas iekārtas, materiāli un tehnoloģijas.

Audzēkņiem bija iespēja tikties ar iekārtu ražotājiem no visas pasaules un skatīt grandiozas jaunāko iekārtu, instrumentu un tehnoloģiju demonstrācijas; iepazīties ar nozares uzņēmuma spektru, potenciālajiem darba devējiem, kuri piedalās izstādē.

Karjeras attīstības atbalsta pasākums projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” un kultūrizglītības pasākums projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Informāciju sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha.