Panākumi XII Starptautiskajā radošo darbu konkursā “Trejdegsnis” – KTTT

Panākumi XII Starptautiskajā radošo darbu konkursā “Trejdegsnis”

30.janvārī tehnikuma audzēkņi Megija Valkovska, Iveta Asne un Dravis Priedītis kopā ar skolotāju Elitu Asni piedalījās XII Starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes ” Trejdegsnis /Triple Sun” (International Art contest “Trejdegsnis” – “Triple Sun”) laureātu apbalvošanas pasākumā.
Konkursu-mākslas izstādi organizēja biedrība “Trejdegsnis” un Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas mākslas studijas “Raibulis”, sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju. Šogad izstādei saņemti darbi no Austrijas, Igaunijas, Indijas, Latvijas, Lietuvas, Ķīnas, Rumānijas, Slovēnijas. Tos veidojuši vairāk kā 500 bērni un jaunieši no 51 izglītības iestādes. Noslēguma izstādē, kura janvārī bija apskatāma Rīgas Rātsnama 5.stāvā, tika eksponēti 220 darbi, kuru vidū arī bija visi 3 tehnikuma audzēkņu darbi. Konkursa laureātu godināšanas pasākumā M.Valkovska un I.Asne ieguvu diplomus, bet D.Priedītis- atzinību. Paldies  konkursantiem un skolotājai par ieguldīto darbu!

Konkursa tēma šogad bija “Darba vara lielu dara”/Rainis/. Bērniem un jauniešiem bija uzdevums radošos darbos attēlot:
 •  Savas zemes iecienītākās darba jomas un darītājus pagātnē un šodien;
•  Personības un viņa darbu, kas bijuši nozīmīgi valsts un cilvēces labklājībai dažādās dzīves jomās – kultūrā, zinātnē, lauksaimniecībā u.c.  
•  Pārdomas par to, vai katrs labi iecerēts darbs nes svētību dabai, kultūrvidei, cilvēkiem;
•  Savu iemīļoto nodarbi,
•  Vīziju par to, ar ko cilvēki nodarbosies nākotnē.

Informāciju sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha sadarbībā ar konkursa organizatori Maiju Purgaili.