Audzēkne M.Jansone piedalās konkursā “SkillsLatvia 2020” – KTTT

Audzēkne M.Jansone piedalās konkursā “SkillsLatvia 2020”

16.janvārī tehnikuma 2.kursa 23.grupas audzēkne Mārīte Jansone ar labiem panākumiem piedalījās konkursa “SkillsLatvia 2020” pusfinālā, kurā …tika noskaidroti labākie topošie viesu uzņemšanas speciālisti. Viesu uzņemšanas prasmju konkursā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā tika noskaidroti tie dalībnieki, kuri jau 28. un 29. aprīlī Ķīpsalas izstāžu centrā cīnīsies par godalgām nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2020. Paldies audzēknei Mārītei Jansonei un skolotājai Ingai Trumsiņai par ieguldīto darbu!
Konkursanti demonstrēja savas prasmes, veicot viesu uzņemšanas dienesta speciālista pienākumus imitētā viesnīcas reģistratūrā – pieņemot istabu rezervācijas pa telefonu latviešu un angļu valodā, veicot viesu reģistrāciju, informējot par kultūras pasākumiem pilsētā, risinot dažādas nestandarta situācijas, kā arī noformējot viesa izrakstīšanās dokumentus.

Konkursantu sniegumu vērtēja nozares ekspertu komisija, pievēršot uzmanību gan konkursantu komunikācijas prasmēm (sarunas ar klientu klātienē, pa telefonu, kā arī lietišķā sarakste), gan sadarbības prasmēm, kā arī stresa noturību, risinot dažādas realitātei pietuvinātas problēmsituācijas.

Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.

Informāciju sagatavoja Zanda Šlegelmilha. Foto: I.Trumsiņa, VIAA arhīvs.