Autotransporta un loģistikas nodaļa – KTTT

Autotransporta un loģistikas nodaļa

Loģistikas darbinieki viesojas Kuldīgas Latvijas Investīcīju un attīstības aģentūrā (LIAA)

Loģistikas darbinieki, 2.kurss, 19.grupa 24.oktobrī viesojās Kuldīgas LIAA Iepazinās ar LIAA darbību, uzzināja, kuri Kuldīgas uzņēmumi ar LIAA atbalstu ir izveidojuši savu biznesu un apskatīja arī dažu uzņēmēju saražoto produkciju. Turpmāk ar Kuldīgas LIAA informatīvu atbalstu plānojam apmeklēt Kuldīgas uzņēmējus.

 

No 2.-13. maijam I, II un III kursa Loģistikas darbinieku grupas audzēkņi devās apmeklēt un iepazīties ar vairāku Kuldīgas uzņēmumu saimniecisko darbību un loģistikas procesiem uzņēmumā.
Audzēkņi viesojās Latvijas pastā, kur iepazinās ar pasta šķirotavas darbu, uzzināja kā tiek plānota un piegādāta Latvijas pasta Eksprespasta sūtījumi. Apmeklējot viesnīcu “Virkas muiža” iepazina netipiskas un neikdienišķas loģistikas darbības kā servisa un apkalpojošā loģistika viesnīcu biznesā. Alus darītavā “Duna Brewery” iepazinās ar ražošanas un etiķešu tapšanas procesu, kā arī ar produkta virzīšanas tirgū metodēm. Viesojoties būvmateriālu veikalā “Kurši”, jaunieši varēja vērot kravas pieņemšanas un izkraušanas procesu. Veikala vadītāja informēja jauniešus par prakses un darba iespējam uzņēmumā, par tālākizglītības iespējām un nepieciešamību, ja ir vēlme savu darba karjeru saistīt ar loģistikas procesiem uzņēmējdarbībā.
Liels paldies Kuldīgas uzņēmējiem par atsaucību un ieinteresētību!

32.grupas audzēkne, topošā automehāniķe Marija prakses vietā, servisā “Mūsa motors”, Rīgā.

32. grupas audzēkņi – Elvis Lībietis un Jānis Toms Siliņš Telšos, Lietuvā, projekta Starptautiska prakse veiksmīgai karjerai, Nr. 2020-1-LV01-KA116-077174 ietvaros, četras nedēļas praktiski mācās sadarbības skolā VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras.

7.grupa, 3. kursa topošie automehāniķi praktiski darbojas autotransporta darbnīcā.

       

32. grupas audzēkņi un skolotājs Andris Ābols devās mācību komandējumā uz kravu pārvadājumu uzņēmumu Delta LV Saldū. Audzēkņi iepazinās ar uzņēmuma darbību un prakses iespējām.