Uzņēmumu, pašvaldību un sadarbības partneru pasūtījumi – KTTT

Uzņēmumu, pašvaldību un sadarbības partneru pasūtījumi

Dizaina un tehnoloģiju skolotāju profesionālās pilnveides seminārs

2022. gada 11. oktobrī notika vispārizglītojošo skolu dizaina un tehnoloģiju skolotāju profesionālās pilnveides hibrīdsemināra attālinātā nodarbība, kurā pedagogi iepazinās ar datorvadāmu darbgaldu veidiem un darbību. Semināra dalībnieki tiksies klātienes nodarbībās skolēnu brīvlaikā 25. un 27.oktobrī, lai praktiski strādātu tehnikuma galdniecības darbnīcās.

Latviešu nacionālās virtuves nodarbība Senioru skolas dalībniekiem

2022.gada 7.septembrī senioru skolas dalībnieki pieaugušo izglītības projekta “Zināt, prast, saglabāt” ietvaros Kuldīgas tehnikumā apguva latviešu nacionālās virtuves īpatnības. Nodarbību vadīja tehnikuma pedagogs un šefpavārs Aivars Varņeckis. Kopīgi darbojoties tika pagatavots pildīts cūkas kuņģis ar kartupeļiem un rutkiem.

Profesionālās pilnveides seminārs Kuldīgas novada pašvaldības vispārējās izglītības dizaina un tehnoloģiju skolotājiem

16.03. notika vispārējās izglītības dizaina un tehnoloģiju skolotāju profesionālās pilnveides semināra klātienes daļa. t=Tajā pedagogi no Kuldīgas novada vispārizglītojošajām skolām gatavoja maizi, dažādus svētku ēdienus un veidoja galda klājumu kopā ar tehnikuma pedagogiem Daci Šēnu un Aivaru Varņecki.

        

01.02. notika Kuldīgas novada pašvaldības vispārējās izglītības dizaina un tehnoloģiju skolotāju profesionālās pilnveides hibrīdsemināra pirmā daļa, attālināti. Tajā pedagogi varēja uzzināt par veselīgu uzturu, , “jauno pārtiku”, mūsdienu bērnu un jauniešu uztura paradumiem, maizi – tās veidiem un izejvielu dažādību, maizes receptūru sastādīšanu un pārtikas produktu grupu kombinēšanu svētku un ikdienas ēdienu gatavošanā.

Semināra praktiskā daļa notiks 16.03.2022. Kuldīgas tehnikuma ēdināšanas laboratorijā.

         

 

Noslēgušās pieaugušo nodarbības Alsungā

10. decembrī Alsungā tika izdotas apliecības par neformālo izglītības programmu beigšanu Alsungas dienas centrā. Mācības jaunajām māmiņām, ikdienas vingrošanas pamatus iesācējiem,  rokdarbu pamatus iesācējiem, keramikas apmācības iesācējiem, kulinārijas pamatus mājsaimniecēm un veselīga uztura pamatus jebkurā vecumā projekta Nr.21-02-AL31-A019.2201-000002 “Apmācības Alsungas dienas centrā” ietvaros kopumā apmeklēja 43 interesenti.
Nodarbību apmeklētāji atzina, ka šādas nodarbība ir ļoti noderīgas un aizraujošas. Cienājoties ar konditoru 2. kursa cepto kliņģeri dalībnieki pārrunāja apgūto un izteica pateicību pedagogiem.

Senioru nodarbības tehnikumā

No šī gada novembra Kuldīgas tehnikumā notiek rokdarbu nodarbības interesentiem no Kuldīgas Senioru skolas. Šīs nodarbības tiek realizētas Sabiedrības integrācijas fonda projekta “Dzīvojam kopā Latvijā” ietvaros. Senioru skolas dalībnieces apgūst rotu gatavošanu un labošanu un  dekupāžas pamatus. Nodarbībās tika pagatavotas rotu kastītes un rotu gatavošanas procesā dalībnieces pašas apgleznoja koka pērles.

Kuldīgas Senioru skolai un KTTT  ir noslēgts sadarbības līgums, tādēļ dažādas nodarbības senioriem notiek regulāri. Šoreiz nodarbības vada KTTT skolotāja Lāse Juska.