Uzņēmumu, pašvaldību un sadarbības partneru pasūtījumi – KTTT

Uzņēmumu, pašvaldību un sadarbības partneru pasūtījumi

Noslēgušās pieaugušo nodarbības Alsungā

10. decembrī Alsungā tika izdotas apliecības par neformālo izglītības programmu beigšanu Alsungas dienas centrā. Mācības jaunajām māmiņām, ikdienas vingrošanas pamatus iesācējiem,  rokdarbu pamatus iesācējiem, keramikas apmācības iesācējiem, kulinārijas pamatus mājsaimniecēm un veselīga uztura pamatus jebkurā vecumā projekta Nr.21-02-AL31-A019.2201-000002 “Apmācības Alsungas dienas centrā” ietvaros kopumā apmeklēja 43 interesenti.
Nodarbību apmeklētāji atzina, ka šādas nodarbība ir ļoti noderīgas un aizraujošas. Cienājoties ar konditoru 2. kursa cepto kliņģeri dalībnieki pārrunāja apgūto un izteica pateicību pedagogiem.

Senioru nodarbības tehnikumā

No šī gada novembra Kuldīgas tehnikumā notiek rokdarbu nodarbības interesentiem no Kuldīgas Senioru skolas. Šīs nodarbības tiek realizētas Sabiedrības integrācijas fonda projekta “Dzīvojam kopā Latvijā” ietvaros. Senioru skolas dalībnieces apgūst rotu gatavošanu un labošanu un  dekupāžas pamatus. Nodarbībās tika pagatavotas rotu kastītes un rotu gatavošanas procesā dalībnieces pašas apgleznoja koka pērles.

Kuldīgas Senioru skolai un KTTT  ir noslēgts sadarbības līgums, tādēļ dažādas nodarbības senioriem notiek regulāri. Šoreiz nodarbības vada KTTT skolotāja Lāse Juska.