Erasmus+ akreditācija (2021-2027) un izcilības zīme – KTTT

Erasmus+ akreditācija (2021-2027) un izcilības zīme

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums 2020.gada 29.oktobrī Erasmus akreditācijas pieaugušo izglītības, profesionālās izglītības un mācību un skolu izglītības jomā 2020. gada konkursa atvieglotās procedūras ietvaros iesniedza Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) Erasmus+ akreditācijas piekteikumu jaunajam programmas periodam 2021 – 2027.
18. februārī saņēmām vēstuli no VIAA, par lēmumu apstiprināt akreditācijas pieteikumu un piešķirt Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumam Erasmus akreditāciju periodam no 2021. gada 1. marta līdz 2027. gada 31. decembrim! Saņēmām arī VIAA lēmumu Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumam piešķirt izcilības zīmi. Piešķirtā izcilības zīme ir derīga trīs gadus.
Programmas “Erasmus+” mērķis ir atbalstīt Eiropas izglītības, apmācības un jaunatnes sistēmu modernizāciju, vienlaikus uzlabojot studentu prasmes, izredzes iegūt darbu un veicinot aktīvu līdzdalību sabiedrības dzīvē. Erasmus + programma dod iespēju tehnikuma audzēkņiem doties mācību mobilitātēs praksē, pedagogiem – papildināt savas zināšanas, iedvesmoties jaunām mācību tehnikām, kā arī novērtēt izglītības iestāžu sniegtās iespējas sadarbības skolās! Tāpat mobilitātes liek pilnveidot svešvalodu zināšanas, turklāt ne tikai sarunvalodas līmenī, bet arī atbilstošajā profesijā.
 
Lepojamies un esam pateicīgi!