Izcili rezultāti SkillsLatvia2022 meistarības konkursā – KTTT

Izcili rezultāti SkillsLatvia2022 meistarības konkursā

No 21. līdz 22. aprīlim izstāžu hallē Ķīpsala norisinājās Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2022kurā piedalījās vairāk nekā 130 dalībnieki 22 dažādos prasmju konkursos.

Kuldīgas Tehnikumu  trīs nominācijās pārstāvēja Aleksis Neimanis, Kristaps Bergs un Jans Alens Berševics un viņus pavadīja skolotājas – Dace Šēna, Inga Trumsiņa un Ilona Varņecka.

Audzēkņu un pedagogu darbs ir vainagojies ar izciliem rezultātiem. Lepojamies un apsveicam dalībniekus!

Nominācijā “Ēdienu pagatavošana” zeltu izcīnīja Aleksis Neimanis, kurš pirmajā dienā gatavoja trīs dažādus ēdienus no noteiktajiem produktiem, bet otrajā dienā bija uzdevums pagatavot pamatēdienu un restorāna līmeņa desertu.

Nominācijā “Viesu uzņemšana” zeltu izcīnīja Kristaps Bergs, kuram arī bija divu dienu uzdevumi par viesu rezervāciju, izrakstīšanos, viesu problēmsituāciju risināšanu un viesnīcu noslodzes aprēķināšanu.

Pati jaunākā nominācija, kurā šogad pretendenti sacentās pirmo gadu, bija “Transporta pārvadājumi”. Tajā piedalījās Jans Alens Berševics, pārstāvot līdz šim nezināmo jomu, bet iegūstot vērtīgas zināšanas un pieredzi.

Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam.