Lepojamies ar M.Valkovskas panākumiem konkursā – KTTT

Lepojamies ar M.Valkovskas panākumiem konkursā

22. martā tehnikuma audzēkne Megija Valkovska kopā ar skolotāju Elitu Asni piedalījās XVII Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa “Es dzīvoju pie jūras 2019” noslēguma pasākumā, kas notika Līvu Akvaparkā. M.Valkovska konkursa gleznošanas darbu nominācijā ieguva atzinību. Konkursam audzēkni sagatavoja skolotāja E.Asne. Paldies par ieguldīto darbu! Līdz 22. aprīlim konkursa laureātu darbi aplūkojami izstādē Līvu Akvaparka foajē.
Konkursa tēma bija “Vētra”.
Konkursam tika iesūtīti 3500 darbi no 451 izglītības institūcijas no 23 valstīm – Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Čehijas Republikas, Dānijas, Ķīnas (Hong-Kongas), Horvātijas, Igaunijas, Indijas, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas, Moldovas Republika, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Taizemes, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas un Latvijas.
Žūrija kopumā piešķīra 3 Lielās balvas, 13 zelta medaļas, 24 sudraba medaļas, 38 bronzas medaļas un 136 pateicības. Tika piešķiras arī UNESCO LNK, biedrības “Lat-InSea” Latvijas Nacionālā kultūras centra un Latvijas Lauku sieviešu apvienības diplomi.

KONKURSA VĒSTURE
Jūrmalas Mākslas skola Starptautisko mākslas konkursu “Es dzīvoju pie jūras” organizē kopš 2001.gada. 17 gados konkurss ir izveidojies par vienu no vadošajiem bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursiem Latvijā, kā arī guvis atpazīstamību arī ārvalstīs. No 356 iesūtītiem darbiem 2001.gadā līdz 4651 darbiem no 29 valstīm 2018. gadā.

KONKURSA REZULTĀTI šeit:
http://www.jurmala.makslasskola.lv/Juura_2019/REZULTATI_RESULTS_2019__L.pdf

Informāciju sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha. Foto: Elita Asne.