Noslēdzies glītrakstīšanas konkurss KTTT skolotājiem – KTTT

Noslēdzies glītrakstīšanas konkurss KTTT skolotājiem

Oktobrī, lai atgādinātu par glīta rokraksta lomu un nozīmi mācību procesā, norisinājās glītrakstīšanas konkurss Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma (KTTT) skolotājiem. Konkursā savu darbu – glītā rokrakstā pārrakstītu mīļāko (latviešu autora) dzejoli – iesniedza 19 skolotāji (D.Laterere, S.Ziemele, A.Zeile, I.Roga, Z.Šlegelmilha, R.Sakne, L.Muceniece, D.Šimkevica, D.Šēna, M.Mednieks, K.Spuleniece-Aišpure, A.Rutule, E.Pētersone, I.Kļaviņa, G.Urbāne, A.Puriņa, A.Šefanovskis, I.Trumsiņa, G.Arājuma. Izrādījās, ka KTTT skolotāju mīļākais autors ir Imants Ziedonis. 
Par glītāko skolotāja rokrakstu FB balsojumā piedalījās vairāk nekā 50 balsotāji.
1. vieta- Evitai Pētersonei (15 balsis),
2.vieta- Dacei Šēnai (12 balsis),
3.vieta- Astrīdai Zeilei (6 balsis).
Apsveicam skolotājus-laureātus! Tā turpināt!
Visu kolēģu rokrakstus atpazina tikai skolotāja A.Zeile, ļoti labi rokrakstu atpazīšanā veicās skolotājām L.Muceniecei un S.Medniecei!
Paldies skolotājiem par piedalīšanos konkursā, atpazīšanā un balsojumā!
Glītrakstīšanas konkurss skolotājiem ir viens no notikumiem pasākumu ciklā šajā mācību gadā par godu Baltijas skolotāju semināra ēkas Kuldīgā 145.jubilejai un dzejnieka Viļa Plūdoņa (Baltijas skolotāju semināra absolventa) 150.jubilejai. Visa mācību gada laikā ir iecerēti dažādi pasākumi, lai godā celtu semināra vērtības un V.Plūdoņa ideālus.
Informāciju sagatavoja skolotāja Z.Šlegelmilha.