Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja pamatekspozīciju apskate. Latvijas Nacionālā teātra izrāde „Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris” – KTTT

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja pamatekspozīciju apskate. Latvijas Nacionālā teātra izrāde „Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris”

13. novembrī 17.a un 17.b grupa apmeklēja Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeju, kur gida pavadībā, vecākajā publiskajā muzejā Latvijā un Baltijā, izsekoja Rīgas rašanās un attīstības līkločiem vairāk nekā 800 gadu laikā, kā arī kuģniecības vēsturei Latvijas teritorijā no 10. gadsimta līdz mūsdienām.

13. novembrī audzēkņi izbaudīja arī pārsteidzošo Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris”. Izrādes autori mēģināja sasaistīt Latvijas valsts dibināšanas brīdi ar katra zālē sēdošā personīgo pieredzi, izmantojot tehnoloģijas. Skatītājiem pirms izrādes izdalīja austiņas ar četriem kanāliem, kuros skan četri atšķirīgi komentāri par to, kas notiek uz skatuves. Audzēkņi atšķirīgi novērtēja izrādi – daudziem patika, bet daži tomēr vēlējās redzēt klasiskāku iestudējumu.

Informāciju sagatavoja skolotāja Vija Zariņa.