Tehnikumam – LR Aizsardzības ministrijas pateicība – KTTT

Tehnikumam – LR Aizsardzības ministrijas pateicība

24. janvārī tehnikuma direktore Dace Cine un direktores vietniece audzināšanas darbā Gunita Urbāne piedalījās pasākumā, kurā aizsardzības n…ozares vadība tikās ar Latvijas darba devējiem – uzņēmumu, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem, lai pateiktos par viņu atbalstu un ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā. PIKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums saņēma pateicības rakstu nominācijā “Izglītotājs par Zemessardzi”. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Egils Leščinskis un Latvijas darba devēji, kuri atbalstījuši Zemessardzi.

“Augsti novērtēju ikviena Latvijas darba devēja un organizācijas atbalstu mūsu dzimtenes patriotiem – zemessargiem, kuri savu brīvo laiku velta Latvijas valsts drošībai un aizsardzībai. Šis atbalsts stiprina ne tikai katra zemessarga profesionalitāti, bet arī Latvijas valsts aizsardzības spējas. Ceru, ka aizsardzības nozares vadības mērķtiecīgais darbs Zemessardzes atbalstītāju pulku ar katru gadu darīs aizvien plašāku,” uzrunājot pasākuma dalībniekus, uzsvēra aizsardzības ministrs A. Pabriks.

Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus.

Zemessardzes atbalstītāju godināšanas pasākums jau ir kļuvis par ikgadēju tradīciju, ko Aizsardzības ministrija aizsāka 2017. gadā, lai pateiktos uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām, kuras sniedz nozīmīgu ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā.

Foto: AM arhīvs.

Informāciju sagatavoja skolotāja Zanda Šlegelmilha.