18. janvārī Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktore Dacei Cinei un direktores vietniece Gunita Urbāne piedalījās svinīgā pasākumā, uz kuru bija uzaicināti uzņēmumu, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvji, lai pateiktos par viņu atbalstu Zemessardzei. Svinīgā apbalvošanas ceremonijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pasniedza Goda rakstu tehnikumam. “Vislielākais paldies visiem tiem uzņēmējiem un pašvaldībām, kas atbalsta Zemessardzi Vairāk […]
Aizsardzības ministrijas Goda raksts tehnikumam