22. oktobrī tehnikuma skolotājas G.Urbāne, I.Roga, I.Kļaviņa un Z.Šlegelmilha piedalījās konferencē “Skolotājs ir Personība”, ko organizēja “Ziedoņa klase” un kas risinājās kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Dienas pirmajā daļā ar interesantām un iedvesmojošām lekcijām uzstājās L.Treimane, E.Fīrmane un G.Bērziņš. Savukārt dienas otrajā daļā skolotāji darbojās darbnīcās pie vadītājiem A.Reitera, L.Valaines, S.Vanagas un T.Pētersones. Konferences noslēgumā skolotāji baudīja Vairāk […]
Konference “Skolotājs ir Personība”