18. aprīlī, topošie tūrisma pakalpojumu konsultanti, 1. kursa 15.a grupas audzēkņi un skolotāja Gunita Meiere, devās mācību ekskursijā pa maršrutu: Kuldīga-Koknese-Jēkabpils-Preiļi-Aglona-Rēzekne. Ekskursijas mērķis bija teorētiski un praktiski apgūt profesionālās zināšanas, prasmes un kompetences par Latgales tūrisma reģionu. Ekskursiju veidoja paši jaunieši, kā arī paši to vadīja ar nelielu skolotājas palīdzību. No Kuldīgas pilsētas laukuma līdz Vairāk […]
Tūrisma pakalpojumu konsultantu mācību ekskursija